DC – KONKURS

Dowiedz się więcej o Konkursie: www.konkurs.digitalchampions.pl/

KONKURS

Kapituła przygląda się uczestnikom konkursu dwukrotnie w odstępie kilku miesięcy. Po pierwsze w fazie wyłaniania nominowanych (nominacje ogłaszane były na ubiegłorocznym forum) a następnie nominowani zapraszani są na briefing dla kapituły, którego celem jest pokazanie tego jak rozwijają się inicjatywy będące podstawą nominacji.
W rezultacie tego procesu laureatami Digital Champions 2016 została Audioteka (zwycięzca kategorii “cyfrowy produkt”) oraz Budimex (w kategorii “cyfrowa transformacja”). Kapituła przyznała też nagrodę Digital Champion dla osobowości zaangażowanej w promowanie pozytywnych wartości i dobrych praktyk związanych z cyfrową transformacją. Jej laureatem została Sylwia Bilska, lider wielu działających z sukcesem inicjatyw eCommerce, często dzieląca się swoimi doświadczeniami w ramach wystąpień publicznych i debat eksperckich.

Digital Champions to program budowy społeczności organizacji i specjalistów zaangażowanych w cyfrowe transformacje i posiadających realne doświadczenie w implementacji strategii i rozwiązań kluczowych dla cyfrowego biznesu. Głównymi elementami tego programu są doroczne forum oraz konkurs Digital Champions.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/rethink2018/partials/grid.php on line 11