KONKURS

Konkurs Digital Champions to miejsce do prezentacji osiągnięć firm i instytucji które gotowe są zaprezentować swoje osiągnięcia w dziedzinie cyfrowych transformacji.

FORUM DIGITAL CHAMPIONS

Kapituła przygląda się uczestnikom konkursu dwukrotnie w odstępie kilku miesięcy. Po pierwsze w fazie wyłaniania nominowanych (nominacje ogłaszane były na ubiegłorocznym forum) a następnie nominowani zapraszani są na briefing dla kapituły, którego celem jest pokazanie tego jak rozwijają się inicjatywy będące podstawą nominacji.
W rezultacie tego procesu laureatami Digital Champions 2016 została Audioteka (zwycięzca kategorii “cyfrowy produkt”) oraz Budimex (w kategorii “cyfrowa transformacja”). Kapituła przyznała też nagrodę Digital Champion dla osobowości zaangażowanej w promowanie pozytywnych wartości i dobrych praktyk związanych z cyfrową transformacją. Jej laureatem została Sylwia Bilska, lider wielu działających z sukcesem inicjatyw eCommerce, często dzieląca się swoimi doświadczeniami w ramach wystąpień publicznych i debat eksperckich.

Digital Champions to program budowy społeczności organizacji i specjalistów zaangażowanych w cyfrowe transformacje i posiadających realne doświadczenie w implementacji strategii i rozwiązań kluczowych dla cyfrowego biznesu. Głównymi elementami tego programu są doroczne forum oraz konkurs Digital Champions.

Zobacz także

FORUM ONLINE

ZAPIS WIDEO IV FORUM LIDERÓW CYFROWEGO BIZNESU

Czytaj więcej

IDEA FORUM

Forum jest unikatową na polskim rynku inicjatywą konferencyjną, skierowaną do praktyków - decydentów i specjalistów współtworzących koncepcje cyfrowych transformacji oraz odpowiedzialnych za ich przeprowadzenie.

Czytaj więcej