BLOCKCHAIN – ON BLOCK! Poznaj przewagę!

Blockchain - technologia oparta na zdecentralizowanych rozwiązaniach, która ma potencjał ulepszyć wiele sektorów wokół nas. Prawdziwą nowością technologii blockchain jest to, że nie jest tylko bezpieczną bazą danych – może również ustalać zasady transakcji, które są powiązane z samą transakcją. (nagranie z webinaru)

Blockchain – technologia oparta na zdecentralizowanych rozwiązaniach, która ma potencjał ulepszyć wiele sektorów wokół nas. Prawdziwą nowością technologii blockchain jest to, że nie jest tylko bezpieczną bazą danych – może również ustalać zasady transakcji, które są powiązane z samą transakcją. To odróżnia technologię blockchainów od tradycyjnej bazy danych, w której zasady są często ustalone dla całej bazy danych z poziomu zewnętrznego kontrolera. Dogmatem technologii blockchain jest tzw. “trustless”. Kontrola odbywa się na poziomie złożonych algorytmów, co prowadzi do stworzenia efektywnej sieci współpracy między jednostkami. Rozwiązania blockchain`owe mogą m.in. pomóc w stworzeniu systemów efektywnej współpracy, ponieważ likwidują potrzebę wdrażania narzędzi kontrolnych nad procesami.

RETHINK i DISTRIBUTED ACADEMY serdecznie zapraszają na retransmisję!

Zobacz takze:

2024-02-08 10:00:08

Transformacja agile - budować od zera czy skorzystać z SAFe®?

#Agile, #KEGON, #RETHINK, #SAFe, #Scaled Agile Framework, #transformacja agile, #webinar, #zwinna transformacja,

2022-01-18 11:21:50

Trudne zespoły

Trudne Zespoły - czy takie w ogóle istnieją? Czy nie przyjęło się przypinać tej łatki teamom, które po prostu wykraczają poza pewne ramy? Czy trenerzy radzą sobie z wyzwaniami współpracy w nieoczekiwanych warunkach? Jak tego dokonują?

#Agile, #case, #cyfrowa transformacja, #kompetencje, #RETHINK,