Wiedza

4 czerwca 2021

GAMEDEV PLAYBOOK – webinar

Join Rethink Digital Business Design and 11 bit studios to learn how a leading independent studio implements agile principles, and creative discipline to invent and deliver meaningful games. Acclaimed by critics, loved by players, turning solid profits.

#Agile, #cuture, #delivery, #design, #game, #gamedev, #strategy, #tech,

25 kwietnia 2020

Czynniki sukcesu transformacji agile

Wdrażasz metody zwinne w swoim zespole lub organizacji? Planujesz transformację agile? Dowiedz się jakie są czynniki sukcesu transformacji agile – od czego zależy czy transformacja agile się uda i co zrobić, żeby się udała. (nagranie z webinaru)

#Agile, #Fabryka Innowacji, #RETHINK, #transformacja agile, #webinar, #zwinna transformacja,

18 czerwca 2020

O co KANBAN? – retransmisja webinarium Copy

Słyszałeś w swoim otoczeniu słowo Kanban, ale nigdy nie było okazji sprawdzić co się pod nim kryje? Wyjaśniamy w prosty sposób. Zapraszamy na retransmisję!

#Agile, #KANBAN, #lean, #transformacje agile,

25 maja 2020

Osobista tablica Kanban

Osobista tablica Kanban - krótko o tym jak zastosować Kanban w życiu codziennym. Zapraszamy do obejrzenia!

#Agile, #cyfrowa transformacja, #KANBAN, #kompetencje,

25 maja 2020

Co to jest Kanban?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji Andrzeja Olejniczaka, podczas której Andrzej wyjaśnia czym jest Kanban, dla kogo jest Kanban i do czego można używać Kanban.

#Agile, #cyfrowa transformacja, #KANBAN, #kompetencje,

25 kwietnia 2020

Zwinna transformacja cz. 2 – rozmowy Digital Insights

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej #RozmowyRETHINK Olka Soleckiegi i Borysa Stokalskiego o zwinnej transformacji, zwinnych organizacjach i cyfrowych transformacjach w ramach Digital Insights (vol.2 )

#Agile, #cyfrowa transformacja, #kompetencje, #zwinna transformacja,

20 kwietnia 2020

Wsparcie kreatywne redesingu narzędzia CRM

Rolą RETHINK było przeprowadzenie szybkiego cyklu designu i prototypowania, który miał sprawdzić i doszczegółowić koncepcję oraz zmodyfikować ją tak, aby w jak najlepszy sposób wspierała użytkowników w codziennej pracy.

#bank, #biznes, #case, #Design Thinking, #IT, #RETHINK,

18 kwietnia 2020

Projekt Design Thinking w Telekomunikacji

Zadaniem Rethink było przygotowanie kilkunastu osób do samodzielnego prowadzenia procesów metodą design thinking po stronie Operatora.

#biznes, #case, #Design Thinking, #IT, #RETHINK,

17 kwietnia 2020

Fabryka Innowacji – jak wyzwolić kreatywność biznesową organizacji

Znasz metodę design thinking, czy lean startup? Pracujesz agilowo? A czy wiesz, jak połączyć te trzy metody, tak aby skutecznie konkurować rynkowo poprzez systematyczne wytwarzanie innowacji? Zapraszamy na retransmisję spotkania on-line. (nagranie z webinaru)

#Agile, #Design Thinking, #Fabryka Innowacji, #lean startuo, #RETHINK, #webinar,

2 kwietnia 2020

Czy potrzebny nam agile coach?

Wsparcie transformacji agile w organizacji wymaga więcej niż tylko szkoleń. Kluczem do sukcesu jest wsparcie agile coacha, a wyzwaniem pozyskanie do tej roli osoby z odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem. W artykule wyjaśniamy, jak wygląda proces wsparcia transformacji agile oraz czym zajmuje się agile coach i jak pozyskać go do organizacji.

#Agile, #agile coach, #biznes, #innowacyjność, #kompetencje,

1 marca 2020

Zwinna transformacja cz. 1 – rozmowy Digital Insights

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej #RozmowyRETHINK Olka Soleckiegi i Borysa Stokalskiego o zwinnej transformacji, zwinnych organizacjach i cyfrowych transformacjach w ramach Digital Insights (vol.1 )

#Agile, #cyfrowa transformacja, #kompetencje, #zwinna transformacja,

6 lutego 2020

Wsparcie transformacji agile

Wsparcie transformacji agile w dziale IT oraz zastosowania praktyk agile w departamencie obsługi klienta w organizacji z sektora telekomunikacyjnego.

#Agile, #biznes, #case, #cyfrowa transformacja, #Design Thinking, #DSDM, #IT, #KANBAN, #RETHINK, #SCRUM, #strategia, #strategia transformacj,

3 lutego 2020

Opracowanie i wdrożenie strategii transformacji agile

Efektem dwuletniej współpracy z Raiffeisen-Polbank S.A. było wdrożenie agile oraz zmiana modelu operacyjnego IT, a także wdrożenie praktyk skalowania agile i koordynacji programu transformacji cyfrowej.

#Agile, #biznes, #case, #cyfrowa transformacja, #Design Thinking, #DSDM, #IT, #KANBAN, #RETHINK, #SCRUM, #strategia, #strategia transformacj,

15 stycznia 2020

Kreatywność jako kompetencja biznesowa

Wspólną cechą liderów cyfrowego rynku jest to, że potrafią systematycznie wprowadzać na rynek innowacyjne usługi i produkty. Kluczem do ich sukcesu są specyficzne dla innowacji zdolności biznesowe.

#biznes, #innowacyjność, #kompetencja biznesowa, #kompetencje, #kreatywność,

29 listopada 2019

On Crossing the Rubicons of Agile Transformation

Based on Executive Update Published by Cutter Inc. Full Version Available at https://www.cutter.com/article/crossing-rubicons-agile-transformation-aches-and-pains-implementing-business-agility-502776
Borys Stokalski, Aleksander Solecki

#Agile, #artykuł,

15 sierpnia 2019

BLOCKCHAIN – ON BLOCK! Poznaj przewagę!

Blockchain - technologia oparta na zdecentralizowanych rozwiązaniach, która ma potencjał ulepszyć wiele sektorów wokół nas. Prawdziwą nowością technologii blockchain jest to, że nie jest tylko bezpieczną bazą danych – może również ustalać zasady transakcji, które są powiązane z samą transakcją. (nagranie z webinaru)

#Blockchain, #DISTRIBUTED ACADEMY, #RETHINK, #webinar,

30 kwietnia 2019

DESIGN THINKING W ORGANIZACJI

Duże firmy coraz powszechniej sięgają po Design Thinking, świadomie włączając takie podejście w firmowe DNA. Wykorzystują Design Thinking do tworzenia dobrych rozwiązań, tworzenia wartości i metodycznego dostarczania wyjątkowego doświadczenia klientom. (nagranie z webinaru)

#Design Thinking, #RETHINK, #webinar,