Czynniki sukcesu transformacji agile

Wdrażasz metody zwinne w swoim zespole lub organizacji? Planujesz transformację agile? Dowiedz się jakie są czynniki sukcesu transformacji agile – od czego zależy czy transformacja agile się uda i co zrobić, żeby się udała. (nagranie z webinaru)

Wdrażasz metody zwinne w swoim zespole lub organizacji? Planujesz transformację agile? Dowiedz się jakie są czynniki sukcesu transformacji agile – od czego zależy czy transformacja agile się uda i co zrobić, żeby się udała.

Zapraszamy na retransmisję webinara, podczas którego nasz ekspert opowiedział o swoich doświadczeniach z projektów transformacji agile. Czynniki sukcesu transformacji agile – o tym, od czego zależy czy transformacja agile się uda i co zrobić, żeby się udała.

Dowiedz się jakie są czynniki sukcesu transformacji agile – od czego zależy czy transformacja agile się uda i co zrobić, żeby się udała. Jakie strategie, postawy i praktyki wspierają wdrożenie agile, a jakie sprawiają problemy.

Podczas webinarium odpowiadamy na pytania:

– Co się udaje, a co zwykle sprawia problemy? Doświadczenia z projektów transformacji organizacji rożnej skali.
– Od czego zależy sukces transformacji? Case study: sukcesy i porażki.
– Co zrobić, żeby transformacja się udała? Czynniki sukcesu wynikające z doświadczeń RETHINK oraz wskazówki jak ten sukces osiągnąć.

Zapraszamy na retransmisję webinara, podczas którego nasz ekspert Aleksander Solecki opowiedział o swoich doświadczeniach z projektów transformacji agile. Jest merytorycznie, są przykłady, są konkretne wskazówki i sprawdzone praktyki!

Zobacz takze:

2024-02-08 10:00:08

Transformacja agile - budować od zera czy skorzystać z SAFe®?

#Agile, #KEGON, #RETHINK, #SAFe, #Scaled Agile Framework, #transformacja agile, #webinar, #zwinna transformacja,

2022-01-18 11:21:50

Trudne zespoły

Trudne Zespoły - czy takie w ogóle istnieją? Czy nie przyjęło się przypinać tej łatki teamom, które po prostu wykraczają poza pewne ramy? Czy trenerzy radzą sobie z wyzwaniami współpracy w nieoczekiwanych warunkach? Jak tego dokonują?

#Agile, #case, #cyfrowa transformacja, #kompetencje, #RETHINK,