IDEA FORUM

Forum jest unikatową na polskim rynku inicjatywą konferencyjną, skierowaną do praktyków - decydentów i specjalistów współtworzących koncepcje cyfrowych transformacji oraz odpowiedzialnych za ich przeprowadzenie.


Notice: Undefined index: first_header in /var/www/rethink/wordpress/wp-content/themes/rethink2016/single.php on line 27

Notice: Undefined index: first_paragraph in /var/www/rethink/wordpress/wp-content/themes/rethink2016/single.php on line 33

Notice: Undefined index: second_header in /var/www/rethink/wordpress/wp-content/themes/rethink2016/single.php on line 37

Notice: Undefined index: second_paragraph in /var/www/rethink/wordpress/wp-content/themes/rethink2016/single.php on line 43
DIGITAL CHAMPIONS - SPOŁECZNOŚĆ LIDERÓW CYFROWEGO BIZNESU

Forum Digital Champions to wyjątkowa impreza, pełna inspiracji, refleksji, nauki oraz wymiany doświadczeń w gronie decydentów wkraczających w świat cyfrowych produktów, relacji i ekosystemów. Forum to też wydarzenie o dużej wartości dla decydentów z organizacji rozważających dopiero podjęcie cyfrowych transformacji oferty, modeli biznesowych i procesów.

Istotnym wyróżnikiem imprezy jest brak typowych podziałów na zagadnienia technologiczne i biznesowe. Zagadnienia biznesowe, strategiczne i możliwości kreowane przez technologię współistnieją na Forum jako równoprawne elementy narracji. Edycja Digital Champions 2016 (www.digitalchampions.pl) zgromadziła niemal 400 uczestników i kilkudziesięciu znakomitów prelegentów ze świata biznesu, nauki, technologii i mediów którzy dzielili się oni swoim doświadczeniem w ramach debat, wywiadów eksperckich, warsztatów oraz wykładów.

Digital Champions to program budowy społeczności organizacji i specjalistów zaangażowanych w cyfrowe transformacje i posiadających realne doświadczenie w implementacji strategii i rozwiązań kluczowych dla cyfrowego biznesu. Głównymi elementami tego programu są doroczne forum oraz konkurs Digital Champions.

Zobacz także

FORUM ONLINE

ZAPIS WIDEO IV FORUM LIDERÓW CYFROWEGO BIZNESU

Czytaj więcej

KONKURS

Konkurs Digital Champions to miejsce do prezentacji osiągnięć firm i instytucji które gotowe są zaprezentować swoje osiągnięcia w dziedzinie cyfrowych transformacji.

Czytaj więcej