FORUM

Forum jest unikatową na polskim rynku inicjatywą konferencyjną, skierowaną do praktyków - decydentów i specjalistów współtworzących koncepcje cyfrowych transformacji oraz odpowiedzialnych za ich przeprowadzenie.

DIGITAL CHAMPIONS - SPOŁECZNOŚĆ LIDERÓW CYFROWEGO BIZNESU

Forum Digital Champions jest kontynuacją działającego od 2014 roku Forum Liderów Cyfrowego Biznesu. To wyjątkowa impreza, pełna inspiracji, refleksji, nauki oraz wymiany doświadczeń w gronie decydentów wkraczających w świat cyfrowych produktów, relacji i ekosystemów. Forum to też wydarzenie o dużej wartości dla decydentów z organizacji rozważających dopiero podjęcie cyfrowych transformacji oferty, modeli biznesowych i procesów.

Istotnym wyróżnikiem imprezy jest brak typowych podziałów na zagadnienia technologiczne i biznesowe. Zagadnienia biznesowe, strategiczne i możliwości kreowane przez technologię współistnieją na Forum jako równoprawne elementy narracji. Edycja Digital Champions 2016 (www.digitalchampions.pl) zgromadziła niemal 400 uczestników i kilkudziesięciu znakomitów prelegentów ze świata biznesu, nauki, technologii i mediów którzy dzielili się oni swoim doświadczeniem w ramach debat, wywiadów eksperckich, warsztatów oraz wykładów.

Sprawdź jak przebiegało forum DIGITAL CHAMPIONS 2016.

Digital Champions to program budowy społeczności organizacji i specjalistów zaangażowanych w cyfrowe transformacje i posiadających realne doświadczenie w implementacji strategii i rozwiązań kluczowych dla cyfrowego biznesu. Głównymi elementami tego programu są doroczne forum oraz konkurs Digital Champions.

Zobacz także

4th FORUM

OF DIGITAL BUSINESS LEADERS

Czytaj więcej

IV FORUM

LIDERÓW CYFROWEGO BIZNESU

Czytaj więcej

KONKURS

Konkurs Digital Champions to miejsce do prezentacji osiągnięć firm i instytucji które gotowe są zaprezentować swoje osiągnięcia w dziedzinie cyfrowych transformacji.

Czytaj więcej