DESIGN THINKING W ORGANIZACJI

Duże firmy coraz powszechniej sięgają po Design Thinking, świadomie włączając takie podejście w firmowe DNA. Wykorzystują Design Thinking do tworzenia dobrych rozwiązań, tworzenia wartości i metodycznego dostarczania wyjątkowego doświadczenia klientom. (nagranie z webinaru)

Zastanawiasz się jak powstają innowacje? Nie wiesz od czego zacząć tworzenie nowego produktu? Myślisz, że tworzenie kreatywnych rozwiązań wymaga czasu, pieniędzy i odpowiednich specjalistów? A może nie wierzysz, że możliwe jest metodyczne opracowywanie kreatywnych rozwiązań? Tworzenie rozwiązań skazanych na sukces rynkowy może być prostsze niż myślisz, gdy zrozumiesz Design Thinking – metodę opracowywania trafionych rozwiązań.

Zapraszamy Cię na retransmisję webinarium „Design Thinking w organizacji – jak zaszczepić zmianę i wykorzystać potencjał empatii do rozwoju biznesu.”

Duże firmy coraz powszechniej sięgają po Design Thinking, świadomie włączając takie podejście w firmowe DNA. Wykorzystują Design Thinking do tworzenia dobrych rozwiązań, tworzenia wartości i metodycznego dostarczania wyjątkowego doświadczenia klientom.

Zastanawiasz się, jaką przewagę może dać stosowanie Design Thinking w Twojej firmie? Czy rzeczywiście pomoże Ci rozwijać biznes i rozwiązywać problemy? Jak zacząć stosowanie metody w organizacji? I czy w każdej organizacji jest to możliwe? Jak powinieneś się przygotować? Co się może wydarzyć? Jakie są główne ryzyka niepowodzenia i jak nimi zarządzać? ? I co wspólnego ma empatia z tworzeniem innowacji?

Dlaczego warto obejrzeć webinar?

Webinar poprowadziła ekspertka w dziedzinie projektowania usług i projektowania zorientowanego na użytkownika, praktyk i trener metody Design Thinking – Małgorzata Rycharska. Od kilkunastu lat projektuje e-usługi, gry i usługi społecznościowe, tworzy także skuteczne modele biznesowe i wprowadza usługi na rynek. Zarządza projektami informatycznymi, ale również produktami i społecznościami. Wspiera firmy i organizacje pozarządowe przy wprowadzaniu Design Thinking do codziennej pracy zespołów. Zmienia myślenie o projektowaniu.

 

 

Zobacz takze:

2020-06-18 12:47:53

O co KANBAN? - retransmisja webinarium

#Agile, #KANBAN, #lean, #transformacje agile,

2020-05-25 18:46:13

Osobista tablica Kanban

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej #RozmowyRETHINK Olka Soleckiegi i Borysa Stokalskiego o zwinnej transformacji, zwinnych organizacjach i cyfrowych transformacjach w ramach Digital Insights (vol.2 )

#Agile, #cyfrowa transformacja, #KANBAN, #kompetencje,

2020-05-25 18:15:55

Co to jest Kanban?

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej #RozmowyRETHINK Olka Soleckiegi i Borysa Stokalskiego o zwinnej transformacji, zwinnych organizacjach i cyfrowych transformacjach w ramach Digital Insights (vol.2 )

#Agile, #cyfrowa transformacja, #KANBAN, #kompetencje,