CLOUD NATIVE MASTERCLASS

Transformacja architektury do modelu Cloud Native. Celem jest przygotowanie uczestników do modernizacji i transformacji aktywów IT organizacji pod kątem efektywnej realizacji cyfrowej strategii.

CLOUD ARCHITECTURE MASTERCLASS

Cykl warsztatów przeznaczony jest dla decydentów, liderów cyfrowych transformacji, osób odpowiedzialnych za rozwój narzędzi IT dla biznesu – architektury aplikacji, platform technologicznych i infrastruktury.

CLOUD ARCHITECTURE MASTERCLASS

CLOUD ARCHITECTURE MASTERCLASS

Atlas chmur, czyli wprowadzenie do Cloud Computing

Wykład wprowadzający do zagadnień związanych z przetwarzaniem danych w chmurze oraz kluczowych decyzji związanych z przenoszeniem cyfrowych aktywów do chmury. Dlaczego informatyka korporacyjna nie jest tania ani prosta. Transformacja do chmury jako projekt biznesowy. Mapa korzyści i zagadnień. Kamienie milowe transformacji. Wpływ chmury na procesy rozwoju cyfrowych zdolności i produktów organizacji. Dostawcy, standardy, kompetencje.

Z dużej chmury – mały koszt, czyli jak zyskać na Cloud Computing

Fakty i mity na temat kosztów usług chmury obliczeniowej. Modele rozliczeniowe – ukryte koszty i ukryte okazje. Metody, narzędzia i standardy prowadzące do optymalizacji kosztów infrastruktury w chmurze. Cloud computing vs On-Premise – kiedy, jak i co wybierać.

Architektura Cloud Native, czyli chmura dla zaawansowanych

Od wirtualizacji sprzętu do cyfrowych klocków. Makro-korzyści z mikro-usług. Bariery w transformacji opartej o mikrousługi. Główne inicjatywy standaryzacyjne, ich uczestnicy, rozwiązania i obszary wpływu (Cloud Foundry, Cloud Native Computing i inni). Wzorce projektowe w świecie mikrousług. Od mikrousług do zwinnej organizacji zbudowanej wokół cyfrowych zdolności biznesowych (Business Capability Teams). Mikrousługi, Agile, DevOps – harmonijna transformacja. Zarządzanie API – jak bezpiecznie otworzyć “cyfrowe drzwi” Twojej organizacji dla ekosystemu klientów i partnerów biznesowych.

CLOUD ARCHITECTURE MASTERCLASS

Zajęcia w ramach programu Master Class  prowadzone są przez wykładowców wiodących i zaproszonych gości. Wykładowcą wiodącym cyklu jest dr Przemysław Szufel, członek RETHINK TANK.

Zobacz takze:

2022-01-18 11:21:50

Trudne zespoły

Trudne Zespoły - czy takie w ogóle istnieją? Czy nie przyjęło się przypinać tej łatki teamom, które po prostu wykraczają poza pewne ramy? Czy trenerzy radzą sobie z wyzwaniami współpracy w nieoczekiwanych warunkach? Jak tego dokonują?

#Agile, #case, #cyfrowa transformacja, #kompetencje, #RETHINK,

2021-11-23 11:00:59

GAMEDEV PLAYBOOK - FULL WEBINAR

#Agile, #case, #cyfrowa transformacja, #webinar,